Rękawice ADRENALINE WIND

Nowy produkt

Krótkie, stylowe rękawice dedykowane do jazdy na motocyklach chopper-cruiser. Perforowana skóra zapewnia doskonałą wentylację. Twarde ochraniacze kostek wbudowane pod wierzchnią warstwę skóry nie zakłócają ich klasycznego fasonu. - wykonane z miękkiej perforowanej skóry - zapięcie w nadgarstku - twarde ochraniacze kostek

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

99,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Przelewy24 lub przelew na konto
Przelewy24 lub przelew na konto

Więcej informacji

Krótkie, stylowe rękawice dedykowane do jazdy na motocyklach chopper-cruiser. Perforowana skóra zapewnia doskonałą wentylację. Twarde ochraniacze kostek wbudowane pod wierzchnią warstwę skóry nie zakłócają ich klasycznego fasonu. - wykonane z miękkiej perforowanej skóry - zapięcie w nadgarstku - twarde ochraniacze kostek


Cechy produktu:

  • wykonane z miękkiej perforowanej skóry
  • twarde ochraniacze na zewnętrznej części dłoni i na palcach
  • długość 3/4
  • zapięcie rzepem w nadgarstku
  • dodatkowe naszycia ze skóry na wewnętrznej części dłoni

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Rękawice ADRENALINE WIND

Rękawice ADRENALINE WIND

Krótkie, stylowe rękawice dedykowane do jazdy na motocyklach chopper-cruiser. Perforowana skóra zapewnia doskonałą wentylację. Twarde ochraniacze kostek wbudowane pod wierzchnią warstwę skóry nie zakłócają ich klasycznego fasonu. - wykonane z miękkiej perforowanej skóry - zapięcie w nadgarstku - twarde ochraniacze kostek